0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Czech Republic
Pro League
Pavel Gireth
۲
۳
Petr Bradach
Finished
۰۲:۰۰
Ladislav Janousek
۳
۰
Josef Belovsky
Finished
۱۶:۰۰
Martin Guk
۳
۱
Karel Brozhik
Finished
۰۲:۳۰
Karel Brozhik
۰
۳
Viktor Skokan
Finished
۰۳:۳۰
Tomek Batog
۳
۱
Milan Klement
Finished
۰۴:۰۰
Milan Klement
۳
۱
Frantisek Just
Finished
۰۶:۰۰
Rotislav Hasmanda
۳
۰
Ladislav Janousek
Finished
۱۷:۰۰
Jan Zajicek
۲
۰
Tomas Postelt
inprogress
۱۸:۰۰
Karel Brozhik
۲
۳
Michal Zahradka
Finished
۰۰:۰۰
Michal Zahradka
۳
۲
Martin Guk
Finished
۰۵:۳۰
Frantisek Just
۱
۳
Tomek Batog
Finished
۰۷:۰۰
Petr Bradach
۳
۲
Josef Shilgan
Finished
۰۱:۰۰
Frantisek Pusch
۳
۱
Karel Brozhik
Finished
۰۱:۰۰
Tomek Batog
۳
۲
Marcel Pikous
Finished
۰۲:۳۰
Viktor Skokan
۳
۲
Michal Zahradka
Finished
۰۴:۳۰
Michal Zahradka
۳
۱
Karel Brozhik
Finished
۰۶:۳۰
Viktor Skokan
۲
۳
Martin Guk
Finished
۰۷:۰۰
Matej Perny
۱
۳
Vladimir Kubat
Finished
۱۰:۳۰
Radek Fnukal
-
-
Josef Koutnik
Finished
۱۰:۳۰
Jan Zajicek
۳
۰
Josef Kutifel
Finished
۱۵:۰۰
Daniel Kubos
-
-
Tomas Navrat
Finished
۰۰:۰۰
Frantisek Kanta
-
-
Radek Skala
Finished
۰۰:۰۰
Michal Zahradka
۰
۳
Matous Klimenta
Finished
۰۰:۳۰
Pavel Gireth
۳
۱
Josef Obeslo Jnr
Finished
۰۰:۳۰
Tomas Navrat
-
-
Jaromir Kanok
Finished
۰۰:۳۰
Radek Skala
-
-
Ondrej Kveton
Finished
۰۰:۳۰
Josef Toth
-
-
Daniel Kubos
Finished
۰۱:۰۰
Bohumil Vozicky
-
-
Frantisek Kanta
Cancelled
۰۱:۰۰
Frantisek Pusch
۳
۲
Matous Klimenta
Finished
۰۲:۰۰
Jaromir Kanok
-
-
Daniel Kubos
Finished
۰۲:۰۰
Ondrej Kveton
-
-
Radek Skala
Finished
۰۲:۰۰
Milan Klement
۳
۰
Vladislav Hampejs
Finished
۰۳:۰۰
Koubek Vojtech
۱
۳
Michal Zahradka
Finished
۰۳:۰۰
Marcel Pikous
۱
۳
Frantisek Just
Finished
۰۳:۳۰
Martin Guk
۰
۳
Koubek Vojtech
Finished
۰۴:۰۰
Frantisek Just
۲
۳
Vladislav Hampejs
Finished
۰۴:۳۰
Karel Brozhik
۲
۳
Koubek Vojtech
Finished
۰۵:۰۰
Marcel Pikous
۳
۰
Milan Klement
Finished
۰۵:۰۰
Vladislav Hampejs
۱
۳
Tomek Batog
Finished
۰۵:۳۰
Koubek Vojtech
۰
۳
Viktor Skokan
Finished
۰۶:۰۰
Vladislav Hampejs
۱
۳
Marcel Pikous
Finished
۰۶:۳۰
Tomek Batog
۳
۱
Marcel Pikous
Finished
۰۸:۰۰
Petr Sudek
۳
۱
Havel Ladislav
Finished
۱۰:۳۰
Jakub Joksch
-
-
Adolf Sejstl
Finished
۱۱:۰۰
Jan Varcl Jr.
-
-
Pavel Marx
Finished
۱۱:۰۰
Ivo Palmi
-
-
Alois Kanak
Finished
۱۱:۰۰
Josef Kvapil
۳
۲
Jan Knot
Finished
۱۱:۰۰
Milan Fikar
۰
۳
Ivo Palmi
Finished
۱۱:۳۰
Havel Ladislav
۱
۳
Josef Kvapil
Finished
۱۱:۳۰
Vladimir Kubat
-
-
Jan Varcl Jr.
Finished
۱۱:۳۰
Josef Koutnik
-
-
Jakub Joksch
Finished
۱۱:۳۰
Alois Kanak
-
-
Jiri Motak
Finished
۱۲:۰۰
Pavel Marx
۲
۳
Matej Perny
Finished
۱۲:۰۰
Jan Knot
۲
۳
Petr Sudek
Finished
۱۲:۰۰
Adolf Sejstl
-
-
Radek Fnukal
Finished
۱۲:۰۰
Radek Fnukal
-
-
Jakub Joksch
Finished
۱۲:۳۰
Jiri Motak
-
-
Ivo Palmi
Finished
۱۲:۳۰
Petr Sudek
۳
۰
Josef Kvapil
Finished
۱۲:۳۰
Matej Perny
-
-
Jan Varcl Jr.
Finished
۱۲:۳۰
Havel Ladislav
۰
۳
Jan Knot
Finished
۱۳:۰۰
Vladimir Kubat
۱
۳
Pavel Marx
Finished
۱۳:۰۰
Jan Knot
۳
۲
Havel Ladislav
Finished
۱۳:۳۰
Vladimir Kubat
۳
۲
Matej Perny
Finished
۱۳:۳۰
Petr Sudek
۳
۱
Josef Kvapil
Finished
۱۴:۰۰
Radek Fnukal
-
-
Jakub Joksch
Finished
۱۴:۰۰
Jan Varcl Jr.
-
-
Pavel Marx
Finished
۱۴:۰۰
Ivo Palmi
-
-
Alois Kanak
Finished
۱۴:۰۰
Tomas Postelt
۳
۰
Eric Maresh
Finished
۱۴:۳۰
Josef Belovsky
۳
۰
Rotislav Hasmanda
Finished
۱۴:۳۰
Jaromir Cernik
۳
۰
Tomas Brezna
Finished
۱۴:۳۰
Tadeas Zika
-
-
Jaroslav Neuwirth Sr
Finished
۱۴:۳۰
Jakub Stolfa
۳
۱
Ladislav Janousek
Finished
۱۵:۰۰
Radim Urbaniec
-
-
Tomas Kindl
Finished
۱۵:۰۰
Rotislav Hasmanda
۳
۱
Jakub Stolfa
Finished
۱۵:۳۰
Tomas Brezna
۰
۰
Jiri Pechacek
Cancelled
۱۵:۳۰
Jaroslav Neuwirth Sr
-
-
Radim Urbaniec
Finished
۱۵:۳۰
Eric Maresh
۱
۳
Jan Zajicek
Finished
۱۵:۳۰
Josef Kutifel
۰
۳
Tomas Postelt
Finished
۱۶:۰۰
Tomas Kindl
-
-
Tadeas Zika
Finished
۱۶:۰۰
Jaromir Cernik
۳
۰
Jiri Pechacek
Finished
۱۶:۳۰
Tomas Postelt
۱
۳
Jan Zajicek
Finished
۱۶:۳۰
Josef Belovsky
۲
۳
Jakub Stolfa
Finished
۱۶:۳۰
Tadeas Zika
-
-
Radim Urbaniec
Finished
۱۶:۳۰
Eric Maresh
۳
۲
Josef Kutifel
Finished
۱۷:۰۰
Jaroslav Neuwirth Sr
-
-
Tomas Kindl
Finished
۱۷:۰۰
Josef Belovsky
-
-
Ladislav Janousek
Finished
۱۷:۳۰
Jakub Stolfa
۲
۰
Rotislav Hasmanda
inprogress
۱۸:۰۰
Jiri Dusatko
-
-
Radim Pavelka
inprogress
۲۳:۰۰
Daniel Lieskovsky
-
-
Jiri Dusatko
inprogress
۲۳:۳۰
World
TT-CUP
Andrus Hiiemae
۳
۲
Heino Kruusement
Finished
۱۰:۱۵
Andrey Kaptanovsky
۰
۳
Zdrobylko Bohdan
Finished
۰۲:۵۵
Volodymyr Tuchkevych
۳
۲
Andrey Kaptanovsky
Finished
۰۳:۲۵
Volodymyr Tuchkevych
۰
۳
Roman Vashchuk
Finished
۰۴:۲۵
Serhii Kinash
۳
۲
Dmitriy Krishtal
Finished
۰۹:۲۵
Oleksandr Shkurupii
۲
۳
Denis Kebalo
Finished
۰۹:۵۰
Molochko Anton
۱
۳
Davyd Symonchuk
Finished
۱۰:۰۵
Denys Scherbak
۳
۰
Vitalii Vovk
Finished
۱۰:۲۰
Oleksandr Shkurupii
۳
۲
Denys Scherbak
Finished
۱۱:۵۰
Kovalchuk Nazarii
۳
۰
Davyd Symonchuk
Finished
۱۲:۳۵
Denys Scherbak
۳
۱
Denis Kebalo
Finished
۱۲:۵۰
Sergey Tsybulin
۱
۳
Molochko Anton
Finished
۱۴:۰۵
Jan Cernoch
۰
۳
Pavel Kocabek
Finished
۱۴:۵۰
Meelis Kreegi
۳
۰
Rene Kaljuvee
Finished
۱۵:۴۵
Yaroslav Vorsulyak
۳
۲
Artem Trofymchuk
Finished
۱۷:۱۰
Radek Libovicky
۳
۱
David Mutl
Finished
۰۰:۲۰
Roman Vashchuk
۲
۳
Zdrobylko Bohdan
Finished
۰۰:۲۵
Lukas Pour
۳
۰
Jakub Jares
Finished
۰۰:۵۰
Radek Libovicky
۰
۳
Lukas Pour
Finished
۰۱:۲۰
Volodymyr Tuchkevych
۰
۳
Zdrobylko Bohdan
Finished
۰۱:۲۵
Roman Vashchuk
۳
۲
Andrey Kaptanovsky
Finished
۰۱:۵۵
Radek Libovicky
۲
۳
Lukas Pour
Finished
۰۲:۲۰
Lu Hsu Chang
۳
۲
Mitesh Shah
Finished
۰۲:۳۵
Roman Vashchuk
۲
۳
Volodymyr Tuchkevych
Finished
۰۵:۲۵
Denis Vakulenko
۱
۳
Mykyta Trofimov
Finished
۰۹:۲۰
Kozyr Ivan
۰
۳
Maksym Kolos
Finished
۰۹:۵۵
Alexandr Semenets
۱
۳
Dmitry Lebed
Finished
۱۰:۲۵
Kovalchuk Nazarii
۱
۳
Yuryi Shchepanskyi
Finished
۱۰:۳۵
Marko Viidas
۳
۱
Andrus Hiiemae
Finished
۱۰:۴۵
Simon Matousch
۰
۳
Vojtech Hruska
Finished
۱۰:۵۰
Denis Vakulenko
۱
۳
Denis Kebalo
Finished
۱۰:۵۰
Serhii Kinash
۱
۳
Maksym Kolos
Finished
۱۰:۵۵
Sergey Tsybulin
۱
۳
Davyd Symonchuk
Finished
۱۱:۰۵
Heiki Magi
۳
۲
Heino Kruusement
Finished
۱۱:۱۵
Pavel Vilhelm
۳
۰
Simon Matousch
Finished
۱۱:۲۰
Vitalii Vovk
۱
۳
Mykyta Trofimov
Finished
۱۱:۲۰
Dmitry Lebed
۳
۰
Dmitriy Krishtal
Finished
۱۱:۲۵
Molochko Anton
۳
۰
Kovalchuk Nazarii
Finished
۱۱:۳۵
Heiki Magi
۰
۳
Andrus Hiiemae
Finished
۱۱:۴۵
David Mutl
۱
۳
Vojtech Hruska
Finished
۱۱:۵۰
Kozyr Ivan
۳
۰
Alexandr Semenets
Finished
۱۱:۵۵
Sergey Tsybulin
۱
۳
Yuryi Shchepanskyi
Finished
۱۲:۰۵
Marko Viidas
۳
۱
Heino Kruusement
Finished
۱۲:۱۵
Denis Vakulenko
۰
۳
Vitalii Vovk
Finished
۱۲:۲۰
David Mutl
۲
۳
Simon Matousch
Finished
۱۲:۲۰
Serhii Kinash
۱
۳
Dmitry Lebed
Finished
۱۲:۲۵
Heiki Magi
۰
۳
Marko Viidas
Finished
۱۲:۴۵
Pavel Vilhelm
۳
۰
Vojtech Hruska
Finished
۱۲:۵۰
Alexandr Semenets
۲
۳
Maksym Kolos
Finished
۱۲:۵۵
Sergey Tsybulin
۳
۱
Kovalchuk Nazarii
Finished
۱۳:۰۵
Oleksandr Shkurupii
۲
۳
Mykyta Trofimov
Finished
۱۳:۲۰
David Mutl
۳
۲
Pavel Vilhelm
Finished
۱۳:۲۰
Kozyr Ivan
۲
۳
Dmitriy Krishtal
Finished
۱۳:۲۵
Molochko Anton
۳
۱
Yuryi Shchepanskyi
Finished
۱۳:۳۵
Marko Viidas
۱
۳
Andrus Hiiemae
Finished
۱۳:۴۵
Denis Vakulenko
۰
۳
Denys Scherbak
Finished
۱۳:۵۰
Simon Matousch
۱
۳
David Mutl
Finished
۱۳:۵۰
Serhii Kinash
۳
۱
Alexandr Semenets
Finished
۱۳:۵۵
Oleksandr Shkurupii
۱
۳
Vitalii Vovk
Finished
۱۴:۲۰
Pavel Vilhelm
۳
۱
Vojtech Hruska
Finished
۱۴:۲۰
Kozyr Ivan
۲
۳
Dmitry Lebed
Finished
۱۴:۲۵
Yuryi Shchepanskyi
۳
۱
Davyd Symonchuk
Finished
۱۴:۳۵
Johannes Kant
۱
۳
Rene Kaljuvee
Finished
۱۴:۴۵
Denis Kebalo
۳
۲
Mykyta Trofimov
Finished
۱۴:۵۰
Maksym Kolos
۳
۲
Dmitriy Krishtal
Finished
۱۴:۵۵
Edvinas Tamashauskas
۳
۱
Johannes Kant
Finished
۱۵:۱۵
Denis Vakulenko
۱
۳
Oleksandr Shkurupii
Finished
۱۵:۲۰
Bohuslav Budik
۳
۰
Jan Cernoch
Finished
۱۵:۲۰
Serhii Kinash
۳
۱
Kozyr Ivan
Finished
۱۵:۲۵
Molochko Anton
۳
۲
Yuryi Shchepanskyi
Finished
۱۵:۳۵
Zdenek Zahradka
۳
۱
Pavel Kocabek
Finished
۱۵:۵۰
Denys Scherbak
۰
۳
Mykyta Trofimov
Finished
۱۵:۵۰
Alexandr Semenets
۱
۳
Dmitriy Krishtal
Finished
۱۵:۵۵
Eugenius Bodnaruk
۱
۳
Oleksandr Staryi
Finished
۱۶:۰۵
Meelis Kreegi
۰
۳
Johannes Kant
Finished
۱۶:۱۵
Vitalii Vovk
۱
۳
Denis Kebalo
Finished
۱۶:۲۰
Zdenek Zahradka
۳
۰
Jan Cernoch
Finished
۱۶:۲۰
Dmitry Lebed
۳
۰
Maksym Kolos
Finished
۱۶:۲۵
Oleksii Tkachuk
۱
۳
Kalyniuk Dmytro
Finished
۱۶:۴۰
Edvinas Tamashauskas
۳
۲
Rene Kaljuvee
Finished
۱۶:۴۵
Bohuslav Budik
۳
۱
Pavel Kocabek
Finished
۱۶:۵۰
Roman Pinchuk
۲
۳
Oleksandr Staryi
Finished
۱۷:۰۵
Meelis Kreegi
۱
۳
Edvinas Tamashauskas
Finished
۱۷:۱۵
Zdenek Zahradka
۳
۱
Bohuslav Budik
Finished
۱۷:۲۰
Denis Kebalo
۰
۳
Mykyta Trofimov
Finished
۱۷:۲۰
Serhii Kinash
۱
۳
Dmitriy Krishtal
Finished
۱۷:۲۵
Nechyporuk Vadym
۲
۳
Valentyn Yunchyk
Finished
۱۷:۳۰
Eugenius Bodnaruk
۰
۳
Anton Myrza
Finished
۱۷:۳۵
Yevhenii Faflei
۳
۲
Kalyniuk Dmytro
Finished
۱۷:۴۰
Meelis Kreegi
۳
۰
Rene Kaljuvee
Finished
۱۷:۴۵
Pavel Kocabek
۰
۳
Jan Cernoch
Finished
۱۷:۵۰
Dmitry Lebed
۱
۱
Maksym Kolos
inprogress
۱۷:۵۵
Roman Pinchuk
۰
۲
Oleksii Romaniv
inprogress
۱۸:۰۵
Oleksii Tkachuk
۰
۰
Yaroslav Vorsulyak
inprogress
۱۸:۱۰
Czech Republic
TT Star Series
Patrick Klos
۳
۱
Igor Ni
Finished
۱۵:۱۵
Stanislav Golovanov
-
-
Tomas Tregler
Finished
۱۱:۴۰
Patrick Klos
-
-
Frantisek Onderka
Finished
۱۲:۱۵
Daniel Kosiba
۳
۰
Stanislav Golovanov
Finished
۱۳:۱۵
Patrick Klos
۳
۲
Martin Olejnik
Finished
۱۳:۴۵
Ukraine
Ukraine Win Cup
Vyacheslav Kovalenko
۳
۲
Vitaliy Khamurda
Finished
۰۰:۰۰
Sergey Korobeinik
۲
۳
Dmitriy Derevinskiy
Finished
۰۰:۰۰
Yan Krol
۲
۳
Dmitriy Derevinskiy
Finished
۰۰:۳۰
Ruslan Lazebny
۳
۰
Vitaliy Khamurda
Finished
۰۱:۰۰
Sergey Korobeinik
۳
۲
Aleksey Goloveshkin
Finished
۰۱:۰۰
Vyacheslav Kovalenko
۰
۳
Rodion Pirveli
Finished
۰۱:۳۰
Yan Krol
۳
۱
Sergey Korobeinik
Finished
۰۱:۳۰
Dmitriy Derevinskiy
۱
۳
Aleksey Goloveshkin
Finished
۰۲:۰۰
Vyacheslav Kovalenko
۱
۳
Ruslan Lazebny
Finished
۰۲:۳۰
Aleksey Goloveshkin
۲
۳
Yan Krol
Finished
۰۲:۳۰
Dmitriy Derevinskiy
۲
۳
Sergey Korobeinik
Finished
۰۳:۰۰
Sergey Buluy
۳
۰
Dmitriy Batyuk
Finished
۰۳:۰۰
Dmitriy Derevinskiy
۲
۳
Yan Krol
Finished
۰۳:۳۰
Sergey Kireev
۰
۳
Aleksandr Horoshko
Finished
۰۳:۳۰
Aleksey Goloveshkin
۰
۳
Sergey Korobeinik
Finished
۰۴:۰۰
Sergey Buluy
۳
۰
Aleksandr Horoshko
Finished
۰۴:۰۰
Sergey Kireev
۳
۱
Dmitriy Batyuk
Finished
۰۴:۳۰
Sergey Korobeinik
۳
۲
Yan Krol
Finished
۰۴:۳۰
Sergey Buluy
۱
۳
Sergey Kireev
Finished
۰۵:۰۰
Aleksey Goloveshkin
۳
۰
Dmitriy Derevinskiy
Finished
۰۵:۰۰
Aleksandr Horoshko
۳
۱
Dmitriy Batyuk
Finished
۰۵:۳۰
Dmitriy Batyuk
۰
۳
Sergey Buluy
Finished
۰۶:۰۰
Aleksandr Horoshko
۳
۲
Sergey Kireev
Finished
۰۶:۳۰
Aleksandr Horoshko
۳
۱
Sergey Buluy
Finished
۰۷:۰۰
Dmitriy Batyuk
۳
۲
Sergey Kireev
Finished
۰۷:۳۰
Sergey Kireev
۳
۰
Sergey Buluy
Finished
۰۸:۰۰
Dmitriy Batyuk
۰
۳
Aleksandr Horoshko
Finished
۰۸:۳۰
Viktor Sharpay
۳
۱
Alexander Pogonov
Finished
۰۹:۰۰
Maxim Nikolenko
۱
۳
Eduard Rubtsov
Finished
۰۹:۰۰
Mukha Taras
۱
۳
Oleg Andreev
Finished
۰۹:۳۰
Konstantyn Kirsanov
۳
۱
Anton Yolkin
Finished
۰۹:۳۰
Viktor Sharpay
۳
۲
Oleg Andreev
Finished
۱۰:۰۰
Maxim Nikolenko
۳
۱
Anton Yolkin
Finished
۱۰:۰۰
Mukha Taras
۳
۱
Alexander Pogonov
Finished
۱۰:۳۰
Konstantyn Kirsanov
۳
۱
Eduard Rubtsov
Finished
۱۰:۳۰
Oleg Andreev
۳
۰
Alexander Pogonov
Finished
۱۱:۳۰
Anton Yolkin
۲
۳
Eduard Rubtsov
Finished
۱۱:۳۰
Eduard Rubtsov
۱
۳
Maxim Nikolenko
Finished
۱۲:۰۰
Alexander Pogonov
۰
۳
Viktor Sharpay
Finished
۱۲:۰۰
Oleg Andreev
۲
۳
Mukha Taras
Finished
۱۲:۳۰
Anton Yolkin
۳
۰
Konstantyn Kirsanov
Finished
۱۲:۳۰
Oleg Andreev
۳
۱
Viktor Sharpay
Finished
۱۳:۰۰
Eduard Rubtsov
۲
۳
Konstantyn Kirsanov
Finished
۱۳:۳۰
Alexander Pogonov
۰
۳
Mukha Taras
Finished
۱۳:۳۰
Eduard Rubtsov
۰
۳
Anton Yolkin
Finished
۱۴:۳۰
Alexander Pogonov
۱
۳
Oleg Andreev
Finished
۱۴:۳۰
Oleksandr Liushnia
۳
۱
Vitaliy Krokhmal
Finished
۱۵:۰۰
Vyacheslav Kovalenko
۱
۳
Oleksandr Naida
Finished
۱۵:۳۰
Aleksey Goloveshkin
۱
۳
Spartak Abalmaz
Finished
۱۵:۳۰
Oleksandr Liushnia
۱
۳
Spartak Abalmaz
Finished
۱۶:۰۰
Artyom Doroshenko
۲
۳
Oleksandr Naida
Finished
۱۶:۰۰
Aleksey Goloveshkin
۳
۰
Vitaliy Krokhmal
Finished
۱۶:۳۰
Vyacheslav Kovalenko
۱
۳
Vitaliy Khamurda
Finished
۱۶:۳۰
Artyom Doroshenko
۳
۰
Vyacheslav Kovalenko
Finished
۱۷:۰۰
Oleksandr Liushnia
۳
۱
Aleksey Goloveshkin
Finished
۱۷:۰۰
Vitaliy Krokhmal
۰
۲
Oleksandr Liushnia
inprogress
۱۸:۰۰
Europe
TT Elite Series
Jan Zandecki
۲
۳
Jakub Maslowski
Finished
۰۰:۰۰
Radoslaw Chrzescian
۳
۱
Szymon Twardowski
Finished
۰۰:۱۵
Adrian Wiecek
۰
۳
Tomasz Kotowski
Finished
۰۰:۳۰
Mikolaj Szalinski
۲
۳
Szymon Radlo
Finished
۰۰:۴۵
Damian Swierczek
۰
۳
Lukasz Pietraszko
Finished
۰۱:۱۵
Szymon Twardowski
۱
۳
Szymon Radlo
Finished
۰۱:۴۵
Lukasz Jarocki
۳
۰
Damian Korczak
Finished
۰۲:۰۰
Radoslaw Chrzescian
۰
۳
Damian Swierczek
Finished
۰۲:۱۵
Mikolaj Szalinski
۲
۳
Lukasz Pietraszko
Finished
۰۲:۴۵
Mateusz Golebiowski
۱
۳
Marcin Jadczyk
Finished
۰۳:۰۰
Szymon Twardowski
۳
۰
Damian Swierczek
Finished
۰۳:۱۵
Radoslaw Chrzescian
۱
۳
Mikolaj Szalinski
Finished
۰۳:۴۰
Marcin Jadczyk
۳
۱
Damian Korczak
Finished
۰۴:۰۰
Lukasz Pietraszko
۲
۳
Szymon Radlo
Finished
۰۴:۱۵
Szymon Twardowski
۳
۲
Mikolaj Szalinski
Finished
۰۴:۴۵
Lukasz Jarocki
۱
۳
Mateusz Golebiowski
Finished
۰۵:۳۰
Radoslaw Chrzescian
۱
۳
Lukasz Pietraszko
Finished
۰۵:۴۵
Marcin Jadczyk
۳
۰
Karol Dzida
Finished
۰۶:۰۰
Lukasz Jarocki
۱
۳
Marcin Jadczyk
Finished
۰۷:۰۰
Karol Dzida
۱
۳
Damian Korczak
Finished
۰۷:۳۰
Mateusz Golebiowski
۳
۰
Damian Korczak
Finished
۰۸:۳۰
Lukasz Jarocki
۲
۳
Karol Dzida
Finished
۰۹:۰۰
Damian Swierczek
۰
۳
Mikolaj Szalinski
Finished
۰۹:۴۵
Adrian Wiecek
۲
۳
Antoni Witkowski
Finished
۱۰:۰۰
Krzysztof Kapik
۱
۳
Maciej Podsiadlo
Finished
۱۰:۱۵
Jan Zandecki
۱
۳
Tomasz Kotowski
Finished
۱۰:۳۰
Bartosz Kwodawski
۳
۱
Karol Dzida
Finished
۱۰:۴۵
Slawomir Dosz
۰
۳
Robert Floras
Finished
۱۱:۰۰
Damian Swierczek
۳
۲
Krzysztof Kapik
Finished
۱۱:۱۵
Adrian Wiecek
۳
۲
Jan Zandecki
Finished
۱۱:۳۰
Karol Dzida
۱
۳
Mikolaj Szalinski
Finished
۱۱:۴۵
Robert Floras
۳
۰
Antoni Witkowski
Finished
۱۲:۰۰
Bartosz Kwodawski
۳
۰
Maciej Podsiadlo
Finished
۱۲:۱۵
Slawomir Dosz
۰
۳
Tomasz Kotowski
Finished
۱۲:۳۰
Krzysztof Kapik
۳
۱
Mikolaj Szalinski
Finished
۱۲:۴۵
Jan Zandecki
۰
۳
Antoni Witkowski
Finished
۱۳:۰۰
Damian Swierczek
۱
۳
Bartosz Kwodawski
Finished
۱۳:۱۵
Adrian Wiecek
۱
۳
Slawomir Dosz
Finished
۱۳:۳۰
Karol Dzida
۰
۳
Maciej Podsiadlo
Finished
۱۳:۴۵
Robert Floras
۳
۲
Tomasz Kotowski
Finished
۱۴:۰۰
Krzysztof Kapik
۰
۳
Bartosz Kwodawski
Finished
۱۴:۱۵
Jan Zandecki
۳
۱
Slawomir Dosz
Finished
۱۴:۳۰
Damian Swierczek
۳
۰
Karol Dzida
Finished
۱۴:۴۵
Adrian Wiecek
۰
۳
Robert Floras
Finished
۱۵:۰۰
Maciej Podsiadlo
۳
۰
Mikolaj Szalinski
Finished
۱۵:۱۵
Tomasz Kotowski
۳
۱
Antoni Witkowski
Finished
۱۵:۳۰
Jan Zandecki
۰
۳
Robert Floras
Finished
۱۶:۰۰
Bartosz Kwodawski
۳
۰
Mikolaj Szalinski
Finished
۱۶:۱۵
Slawomir Dosz
۰
۳
Antoni Witkowski
Finished
۱۶:۳۰
Damian Swierczek
۰
۳
Maciej Podsiadlo
Finished
۱۶:۴۵
Adrian Wiecek
۰
۳
Tomasz Kotowski
Finished
۱۷:۰۰
Slawomir Dosz
۱
۰
Jakub Maslowski
inprogress
۱۸:۰۰
Armenia
Armenia ITT CUP
Andranik Sahakyan
۳
۰
Davit Mirzoyan
Finished
۰۰:۱۰
Hovhannes Julhakyan
۰
۳
Harutyun Harutyunyan
Finished
۱۲:۱۰
Hovhannes Julhakyan
۰
۳
Avet Vasilyan
Finished
۱۲:۳۰
Harutyun Harutyunyan
۳
۰
Hovhannes Julhakyan
Finished
۱۵:۱۰
Harutyun Harutyunyan
۳
۰
Avet Vasilyan
Finished
۱۶:۵۰
Murad Asatryan
۳
۰
Andranik Sahakyan
Finished
۱۷:۳۰
Russia
Liga Pro
Oleg Kutuzov
۰
۳
Viktor Kalachev
Finished
۰۱:۰۰
Yurii Merkushin
۱
۳
Vasily Shirshov
Finished
۰۱:۱۵
Evgeny Anisimov
۲
۳
Ivan Pandur
Finished
۰۱:۱۵
Nikolay Zhurba
۳
۱
Alexander Serebrennikov
Finished
۰۱:۴۵
Ivan Pandur
۰
۳
Aleksandr Fedorov
Finished
۰۲:۱۵
Oleg Kutuzov
۲
۳
Anatoly Ilin
Finished
۰۲:۳۰
Evgeny Anisimov
۱
۳
Aleksey Zirin
Finished
۰۲:۴۵
Yurii Merkushin
۳
۰
Nikolay Zhurba
Finished
۰۲:۴۵
Viktor Kalachev
۳
۱
Anatoly Ilin
Finished
۰۳:۳۰
Ivan Pandur
۲
۳
Aleksey Zirin
Finished
۰۳:۴۵
Vasily Shirshov
۱
۳
Nikolay Zhurba
Finished
۰۳:۴۵
Alexander Serebrennikov
۱
۳
Yurii Merkushin
Finished
۰۴:۱۵
Aleksey Zirin
۳
۲
Aleksandr Fedorov
Finished
۰۴:۴۵
Alexander Serebrennikov
۰
۳
Vasily Shirshov
Finished
۰۵:۱۵
Aleksandr Fedorov
۳
۰
Evgeny Anisimov
Finished
۰۵:۴۵
Nikolay Zhurba
۱
۳
Alexander Serebrennikov
Finished
۰۶:۱۵
Aleksandr Fedorov
۱
۳
Ivan Pandur
Finished
۰۶:۱۵
Vasily Shirshov
۳
۱
Yurii Merkushin
Finished
۰۶:۴۵
Oleg Borisovich Manuylov
۳
۱
Nikolay Pashkov
Finished
۰۹:۰۰
Andrey Zabrodin
۰
۳
Vyacheslav Chernov
Finished
۰۹:۱۵
Dmitry Tunitsin
۳
۲
Vyacheslav Tsvetkov
Finished
۰۹:۴۵
Valery Kutin
۳
۱
Nikita Bespalov
Finished
۰۹:۴۵
Nikolay Pashkov
۳
۲
Oleg Belugin
Finished
۱۰:۰۰
Serguei Khomutov
۳
۱
Dmitry Tunitsin
Finished
۱۰:۱۵
Vyacheslav Chernov
۳
۱
Valery Kutin
Finished
۱۰:۱۵
Nikita Bespalov
۳
۰
Andrey Zabrodin
Finished
۱۰:۴۵
Oleg Borisovich Manuylov
۳
۰
Oleg Belugin
Finished
۱۱:۰۰
Andrey Zabrodin
۰
۳
Valery Kutin
Finished
۱۱:۱۵
Vyacheslav Chernov
۳
۱
Nikita Bespalov
Finished
۱۱:۴۵
Serguei Khomutov
۰
۳
Vyacheslav Tsvetkov
Finished
۱۱:۴۵
Dmitry Tunitsin
۲
۳
Serguei Khomutov
Finished
۱۲:۴۵
Vyacheslav Chernov
۱
۳
Valery Kutin
Finished
۱۲:۴۵
Ilya Novikov
۱
۳
Sergei Safronov
Finished
۱۳:۰۰
Aleksey Lobanov
۲
۳
Igor Minchenkov
Finished
۱۳:۱۵
Evgeny Grishaev
۳
۱
Nikita Kurilchik
Finished
۱۳:۱۵
Andrey Pravdnov
۳
۰
Anton Boev
Finished
۱۳:۳۰
Andrey Yurevich Lisov
۰
۳
Ivan Lednev
Finished
۱۳:۴۵
Sergei Safronov
۳
۰
Andrey Pravdnov
Finished
۱۴:۰۰
Igor Minchenkov
۰
۳
Roman Zelenskii
Finished
۱۴:۱۵
Nikita Kurilchik
۳
۰
Andrey Yurevich Lisov
Finished
۱۴:۱۵
Anton Boev
۳
۰
Ilya Novikov
Finished
۱۴:۳۰
Ivan Lednev
۱
۳
Evgeny Grishaev
Finished
۱۴:۴۵
Ilya Novikov
۱
۳
Andrey Pravdnov
Finished
۱۵:۰۰
Evgeny Grishaev
۱
۳
Andrey Yurevich Lisov
Finished
۱۵:۱۵
Aleksey Lobanov
۰
۳
Roman Zelenskii
Finished
۱۵:۱۵
Sergei Safronov
۰
۳
Anton Boev
Finished
۱۵:۳۰
Nikita Kurilchik
۳
۰
Ivan Lednev
Finished
۱۵:۴۵
Anton Boev
۲
۳
Sergei Safronov
Finished
۱۶:۳۰
Nikita Kurilchik
۲
۳
Evgeny Grishaev
Finished
۱۶:۴۵
Oleg Moshnikov
۰
۳
Oleg Belugin
Finished
۱۷:۱۵
Maksim Mameka
۳
۰
Andrey Shmakov
Finished
۱۷:۱۵
Andrey Shmakov
-
-
Aleksandr Fedorov
بازی شروع نشده است
۱۸:۱۵
Anton Mokhnachev
-
-
Maksim Mameka
Cancelled
۱۸:۴۵
Belarus
Liga Pro
Nikolai Kozlenko
۳
۲
Sergey Kuznetsov
Finished
۰۹:۳۰
Vladimir Promskii
۳
۰
Andrei Kopchinskii
Finished
۱۴:۰۰
Andrei Kopchinskii
۰
۳
Valerii Bykh
Finished
۱۵:۰۰
Valerii Bykh
۳
۰
Vladimir Promskii
Finished
۱۵:۳۰
World
TT-CUP Women
Alina Kibanova
۳
۱
Anastasiya Postol
Finished
۱۰:۲۵
Alevtyna Medynska
-
-
Alina Kibanova
Finished
۱۱:۰۰
Olga Ischenko
۳
۲
Anastasiya Postol
Finished
۱۱:۳۵
Olga Ischenko
۰
۳
Alina Kibanova
Finished
۱۲:۱۰
Alina Kibanova
۳
۰
Anastasiya Postol
Finished
۱۳:۵۵
Olga Ischenko
۱
۳
Anastasiya Postol
Finished
۱۵:۰۵
Olga Ischenko
۰
۳
Alina Kibanova
Finished
۱۵:۴۰
Hungary
TT Trophy Hungary
Balint Krebs
۰
۳
David Molnar
Finished
۱۱:۰۰
Levente Both
۰
۳
Levente Krebs
Finished
۱۱:۱۵
Terek Norbert
۰
۳
Istvan Molnar
Finished
۱۱:۳۰
Imre Bogadi
۱
۳
Michal Korycki
Finished
۱۱:۴۵
David Molnar
۳
۲
Erik Huzsvar
Finished
۱۲:۰۰
Terek Norbert
۱
۳
Balint Krebs
Finished
۱۳:۰۰
Imre Bogadi
۳
۰
Levente Both
Finished
۱۳:۱۵
Erik Huzsvar
۱
۳
Istvan Molnar
Finished
۱۳:۳۰
Gabor Jakab
۲
۳
Michal Korycki
Finished
۱۳:۴۵
David Molnar
۳
۱
Terek Norbert
Finished
۱۴:۰۰
Levente Krebs
۳
۲
Imre Bogadi
Finished
۱۴:۱۵
Terek Norbert
۱
۳
Erik Huzsvar
Finished
۱۵:۰۰
Imre Bogadi
۰
۳
Gabor Jakab
Finished
۱۵:۱۵
Balint Krebs
۱
۳
Istvan Molnar
Finished
۱۵:۳۰
Levente Both
۳
۱
Michal Korycki
Finished
۱۵:۴۵
Erik Huzsvar
۳
۰
Balint Krebs
Finished
۱۶:۳۰
Gabor Jakab
۳
۲
Levente Both
Finished
۱۶:۴۵
Istvan Molnar
۲
۳
David Molnar
Finished
۱۷:۳۰
Michal Korycki
۳
۱
Levente Krebs
Finished
۱۷:۴۵